728x90 Yatay Reklam Alanı
ABD
Boyalı Kuş The Painted Bird – The Painted Bird 720P izle
İncele
Boyalı Kuş The Painted Bird – The Painted Bird 720P izle
Türkçe Altyazı
Boyalı Kuş The Painted Bird Türkçe Altyazı 720P İzleBoyalı Kuş izle, Boyalı Kuş: The Painted Bird 2019 Film izle: Venedik Film Festivali’nde gösterimi gerçekleşmiş ve memleketi Çek Cumhuriyeti’nde oscar adaylığı olan yapım, 2. Dünya Savaşı’nın öteki yanına odaklanıyor. Savaş neredeyse tüm Avrupa ülkelerine sıçramıştır ve küçük bir çocuk sahipsiz kalmıştır. Herkes savaşın getirdikleri ile uğraşarak kendi derdine düşmüştür. Küçük çocuk ise tek başına yola koyulur ve ne yapacağını kestiremeden kasabalrı, şehirleri aşmaya başlar. Çıktığı yolda ise vahşi askerler ve tehlikeli insanlar onu beklemektedir.Alakalı Aramalaryıldızlarası full tr dublaj ızlevietnamda savaş tr dublaşoperasion tayfun turkçe film izleen yeni korky filimi yabancı izletduyun dernek 1 izlearap sikiş seyreterotik film iriThe Flu izle Türkçe Dublaj tek parçaspıder man jet film 2002aclik oyunar 2turce dublajyeşil çam filimle izleybanci film izleybancı filmyabancı sinema 2019vikikler filmalmanlezbiyensinema yeniarabalar 3 izlefillm turce elifarabalar 3 izle turkce dublaj full izle hdcilgin bir an filmbg bublaj filmiazgin bakireler full izletürkçe altyazılı tüm sikiş filmleri seyretoyretmen seks izleYorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Boyalı Kuş The Painted Bird -The Painted Bird Keyifli seyirler.
  • 169dk
  • IMDb 7.2
  • 82
  • 0
Space Jam 2021 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Space Jam 2021 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Space Jam ABD İzleSpace Jam izle, Space Jam full izle, Space Jam türkçe dublaj izle, Space Jam altyazılı izle, Space Jam hd izle, Space Jam 1996 izle, Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla Looney Tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. Kahramanlarımız ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan'dan yardım isterler. Dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? Bugs Bunny, bu yeni ve pahalı macerasında Nerdluck'lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. Nerdluck'lar, dünyaya uzaydan gelmiş olan garip yaratıklar ve ele başları Swackhammer karanlık düşüncelere sahip. Swackhammer'ın amacı, Looney Tune'ları, kendi eski yerleşim merkezleri olan Moron dağına yollayarak dünyada egemenlik kurmak.. Bu yarı çizgi/yarı gerçek filmde Bugs Bunny ve NBA'li arkadaşlarının Nerdluck'lara karşı olan mücadelesini izliyoruz... hdfilmcehennemi2.vip iyi seyirler diler...Space Jam ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  • 116dk
  • IMDb 6.5
  • 80
  • 0
Darlin’
İncele
Darlin’
Türkçe Dublaj
Darlin\' Darlin\' filmi 2019 {imdb} 720P olarak izlemeniz için hazırBir Katolik hastanesinde bulunan pis, vahşi ve söz dinlemeyen bir genç olan Darlin’ burada bulunan papaz ve onun hizmetinde olan rahibelerin yardımı ile “iyi bir insan” haline getirilmeye çalışılmaktadır. Bu olay kilisenin gücünü tekrar gösterecektir. Fakat Darlin’in bir sırrı vardır. O yalnız değildir. Onu büyüten Kadın (The Woman) onun her zerresine işlemiştir. "The Woman (2011)" filminin devam filmi olan Darlin' ile seri kaldığı yerden devam ediyor.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Darlin\' -Darlin\' Keyifli seyirler.
  • 46
  • 0
KATEGORİLER